KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475251
nr 1347 5251
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad. Olja på duk, 55x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:36:05
800 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)